آگهی تاسیس شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

تاسیس شرکت سهامی خاص سرمایه پیشرو دومان توکان درتاریخ 23/04/1394 به شماره ثبت 475680 به شناسه ملی 14005087909 ثبت و امضا ذیل دفاترتکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی میگردد.
 

موضوع شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

طراحی و پیاده سازی سیستم های اداری و مدیریتی و پیمان ام سی و مشاوره مدیریت استراتژیک , خرید وام فروش اوراق مشارکت جهت شرکت خرید شرکت های تولیدی بازرگانی و معدنی و صنعتی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و یا خارج از بورس جهت شرکت , جذب سرمایه خارجی و داخلی در تمام زمینه های صنعتی تجاری و خدماتی سرمایه گذاری در زمینه احداث زیر بنا های گردشگری از قبیل هتل, مناطق نمونه تفریحی سرمایه گذاری در زمینه احداث رستوران های زنجیره ای مشاوره و مدیریت سرمایه , مشارکت در سرمایه , مشارکت در امر جذب سرمایه گذاری خارجی به منظور حمایت از امر توسعه سرمایه گذاری در کشور و تهیه طرح های توجیهی فنی ـ اقتصادی برای پروژه های معدنی , عمرانی , صنعتی. مشارکت در انجام کلیه پروژه های تولیدی و صنعتی و عمرانی و بازرگانی و معدنی . طراحی و مشاوره و محاسبه و نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم از ابنیه سبک و سنگین و فلزی و بتنی و معماری شهر سازی و اکتشاف و استخراج و بهره برداری معادن و واردات ماشین آلات معدنی و صنعتی . انجام کلیه فعالیت های بازرگانی در زمینه خرید و فروش و صادرات و واردات و تهیه , تولید خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی اعم از کلیه محصولات و مواد معدنی اعم از فلزی و غیر فلزی , طراحی و نصب و راه اندازی خطوط انتقال نفت و گاز و پتروشیمی و طراحی و انجام کلیه تاسیسات مربوط به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی . اخذ و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی شرکت در کلیه نمایشگاه های داخلی و خارجی اخذ وام و تسهیلات به صورت ارزی و ریالی گشایش اعتبار و ال سی برای شرکت نزد بانک ها برپایی سمینار ها و همایش ها و کنفرانس ها , ترخیص کالا از گمرکات داخلی . شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی . انجام کلیه فعالیت های فوق در صورت لزوم پس از اخذ مجوز های لازم .

 

مدت شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

از تاریخ ثبت به مدت نامحدود.

 

مرکز اصلی شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

تهران ـ سهروردی شمالی ـ خیابان خرمشهر ـ پلاک 172 ـ طبقه 1

 

سرمایه شرکت پیشرو دومان توکان

مبلغ 500،000،000 ریال منقسم به 100 سهم وارد شوید ریالی که تعداد 100 سهم با نام و 0 سهم آن بی نام میباشد که مبلغ 175000000ریال توسط موسسین طی گواهی بانکی شماره 162مورخ 2/4/94 نزد بانک ملی شعبه مصلای تهران پرداخت گردیده است و الباقی سرمایه در تعهد صاحبان سهام میباشد.

 

اولین مدیران شرکت دومان توکان

1- دومان سهند 1375952374 به سمت مدیرعامل و عضو هیات مدیره

 

دارندگان حق امضای شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور شرکت از قبیل چک ـ سفته ـ بروات ـ قراردادها و عقوداسلامی به امضای مدیر عامل منفرداً همراه با مهر شرکت معتبر می‏باشد.

 

اختیارات مدیرعامل شرکت پیشرو دومان

طبق اساسنامه روزنامه کثیرالانتشار ابرار جهت درج آگهی های شرکت انتخاب گردید بازرس اصلی و علی البدل : نوید دائی زاده به شماره ملی 1699892970 به عنوان بازرس اصلی . محسن فرهمند به شماره ملی 1092261397 به عنوان بازرس علی البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند.
بموجب مجوز سازمان بورس بشماره 317269,121 مورخ 26/3/94
پ940423950716815 اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
 

ترازنامه مالی شرکت